OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.06.2023 – 18.06.2023

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy nabożeństwo do Serca Pana Jezusa z procesją eucharystyczną.

2. Zapraszamy codziennie przez całą oktawę Bożego Ciała na godz. 18.00 na Mszę Świętą i procesję Eucharystyczną. Również prosimy dzieci o sypanie kwiatów.
    W czwartek zakończymy oktawę. Po Mszy Św. i procesji pobłogosławimy zioła i kwiaty.

3. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.
    Jest to Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

4. W piątek również po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

5. Także w piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

6. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzebynaszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Łukasz Zmysło z Pyskowic
Natalia Lewandowska z Rokitnicy