OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.04 – 30.04.2023

1. Dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Bibliny.

2. W poniedziałek przypada liturgiczny obchód uroczystości Św. Wojciecha głównego patrona Polski.

3. We wtorek przypada święto Św. Marka Ewangelisty. Po Mszy Św. odprawimy nabożeństwo o urodzaje. Serdecznie zapraszamy.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
    Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

7. W piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

8. W przyszłą sobotę jest diecezjalna pielgrzymka do sanktuarium Św. Jadwigi w Trzebnicy.

9. Przyszła niedziela jest Niedzielą Dobrego Pasterza. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Niedziela ta rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

10. Zapraszamy na VIII pieszą pielgrzymkę do Krakowa, „Z buta po Miłosierdzie” w dniach 29.04 do 02.05.2023 r. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej GROM-u.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy   paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.