OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.04 – 23.04.2023

1. Dzisiaj przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia.

2. Na godz. 15.15 zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

3. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialny odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. We wtorek również o godz. 19.00 w domu parafialnym spotkanie Koła Misyjnego.

5. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w intencji pokoju na świecie.

8. W piątek też na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie.

9. Przyszła niedziela jest Niedzielą Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Bibliny.

10. Zapraszamy na VIII pieszą pielgrzymkę do Krakowa, „Z buta po Miłosierdzie” w dniach 29.04 do 02.05. 2023r. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej GROM-u.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast   przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na CARITAS. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, paniom za troskę o naszą świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.