OGŁOSZENIA PARAFIALNE 05.02.2023 – 12.02.2023 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 serdecznie zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

3. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę między 15:00 a 18:00 będzie można złożyć wszystkie rzeczy, które zostaną przekazane na Ukrainę. Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc. Serdeczne Bóg zapłać.

5. W środę po Mszę Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na Różaniec o pokój na świecie.

7. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

8. W przyszłą niedzielę będą gościć w naszej parafii soliści Chóru Państwowej Filharmonii w Tarnopolu, a po Mszach Św. będzie można wesprzeć ich datkami na pomoc ofiarom wojny.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

10. W sobotę o godz. 10.00 w domu parafialnym zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów, lektorów i dzieci Maryi.

11. Nauki przedmałżeńskie odbędą się w sobotę 18 marca w godzinach 9.00 – 18.00.
    Zapisy w kancelarii parafialnej.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Bardzo serdecznie dziękuję paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.