OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.12.2022– 18.12.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Bardzo serdecznie zapraszamy na Mszę Św. Roratnią. Roraty są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 7.30. Roraty dla dorosłych i starszej młodzieży oraz tych, którzy nie mogą przyjść na godz. 18.00 będą w piątki o godz. 20.00.

3. Młodzież w tym tygodniu zapraszamy w piątek na roraty, które odbędą się w naszej parafii o godz. 19.15.

4. W środę o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakramentu Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na roraty dla dorosłych.

7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów, a o godz. 11.00 spotkanie dzieci Marii.

8. Również w sobotę o godz. 15.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe Róż Różańcowych.

9. W przyszłą niedzielę nasz biskup ordynariusz Jan Kopiec obchodzić będzie swoje 75 urodziny.
    O godz. 10.00 w kościele katedralnym ks. biskup odprawi Mszę Św. w swojej intencji.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. W domku przed kościołem można się zaopatrywać w stroiki i kartki świąteczne, świece wigilijne, opłatki, pierniki oraz różnego rodzaju przysmaki.

13. Parafia nasza organizuje zbiórkę darów na Ukrainę. Potrzebne są: power banki, latarki, baterie, śpiwory, kołdry, poduszki, ciepła odzież, bielizna, UPS-y. Te dary prosimy przynosić do piątku na plebanię.
    Z góry dziękujemy za pomoc. Serdeczne Bóg zapłać.

14. Fundacja Małych Stópek zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka”. Szczegółowe informacje o przebiegu akcji znajdują się na ulotkach na stoliku oraz na bombkach powieszonych na choince. Zachęcamy do udziału w akcji i pomocy dzieciom.

15. Samorząd Pyskowicki, pyskowickie parafie oraz MOKiS Pyskowice zapraszają 24 grudnia do Miejskiego Ośrodka Kultury na godz. 12.00 na spotkanie wigilijne osoby samotne i będące w potrzebie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy Panom za pracę przy parafii, Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.