OGŁOSZENIA PARAFIALNE 20.11.2022 – 27.11.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek na godz.19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w int. ludzi chorych i o pokój na Ukrainie.

6. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

7. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie Dzieci Maryi.

8. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. W przyszłą niedzielę - I Adwentu – zapraszamy na Kiermasz Adwentowy, w czasie którego będzie można się zaopatrzyć w lampiony adwentowe, wieńce i stroiki adwentowe, kartki świąteczne, świece wigilijne, opłatki oraz różnego rodzaju przysmaki. Będą występy i Mikołaj dla dzieci. Kiermasz rozpocznie się o godz. 16.00. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian i Gości na wspólne świętowanie Adwentu.

11. Fundacja Małych Stópek zaprasza do udziału w świątecznej zbiórce artykułów higienicznych „Paczuszka dla Maluszka”, dla dzieci w domach samotnej matki, domach dziecka i hospicjach w całej Polsce. Akcja potrwa przez 4 tygodnie Adwentu. W kościele będzie postawiona choinka pod którą będzie można zostawić artykuły dla dzieci. Szczegółowe informacje o przebiegu akcji znajdują się na ulotkach na stoliku oraz na bombkach powieszonych na choince. Zebrane artykuły zostaną przekazane do Placówki Opiekuńczo-Terapetycznej w Gliwicach, prowadzonej przez Siostry Służebniczki. Zachęcamy do udziału w akcji i pomocy dzieciom.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pomoc przy parafii, paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.