OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.11.2022 – 13.11.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe za zmarłych.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Przez cały tydzień z wyjątkiem wtorku zapraszamy na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania.

4. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

5. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek na godz.19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek przypada 104 rocznica odzyskania niepodległości.
    Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w int. Ojczyzny.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w int. ludzi chorych i o pokój na Ukrainie.

9. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

10. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie Dzieci Maryi.

11. W przyszłą niedzielę w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina. Na godz. 17.00 zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne, z lampionami do kościoła, skąd wyruszymy w uroczystej procesji ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego i Kolejową na plac przed kościołem, gdzie będą rogale Św. Marcina i gorąca czekolada.
    Młodzież po każdej Mszy Św. będzie rozprowadzała rogale Św. Marcina.

12. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Biskup Gliwicki udzielił dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych oraz zachowania charakteru dnia pokutnego, w piątek 11 listopada br. w czasie obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Jednocześnie Biskup zachęca do modlitwy w intencjach Ojca Świętego oraz uczynków miłosierdzia.

15. W dniach 24.01 – 28.01 2023 parafia nasza organizuje wyjazd do Barcelony. Koszt 2350 zł i 100 euro. Zapisy i informacje w kancelarii.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.