OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.10.2022 – 06.11.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. jak w niedzielę: 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 16.00. O godz. 14.30 na cmentarzu Św. Stanisława odbędzie się nabożeństwo za zmarłych.

3. W środę przypada Wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny.
    Msze Św. w tym dniu o godz. 8.00, 11.00, 16.00 i 18.00.
    O godz. 16.00 odprawimy Mszę Św. w int. zmarłych polecanych w zaleckach.

4. Również w środę zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na różaniec za zmarłych, który odbędzie się na cmentarzu Św. Stanisława.

5. Odpusty za zmarłych: Wierni, którzy 1 listopada od południa i w Dzień Zaduszny nawiedzą kościół lub kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować za zmarłych. Można go uzyskać tylko jeden raz. W czasie nawiedzenia należy odmówić: Ojcze nasz…, Wierzę w Boga… oraz wypełnić następujące warunki: spowiedź, Komunia Św., oraz dowolna modlitwa w intencji Ojca Świętego. Wierni, którzy od 1 do 8 listopada nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych mogą uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

6. W Uroczystość Wszystkich Świętych na pyskowickich Cmentarzach jak co roku przeprowadzona będzie kwesta na rzecz naszego Domowego Hospicjum. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.

7. Okazja do Sakramentu Pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych będzie w poniedziałek od godz. 17.00 do godz. 19.30.

8. Zapraszamy codziennie od środy na godz. 17.30 na różaniec za zmarłych polecanych w zaleckach. Zalecki prosimy składać w zakrystii i kancelarii parafialnej.

9. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku, a w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

10. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec w int. ludzi chorych i o pokój na Ukrainie.

11. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

12. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych parafian.
    Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

13. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

14. Caritas naszej parafii rozprowadza stroiki na groby.

15. Kolekta dzisiejsza i z Uroczystości Wszystkich Świętych przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.