OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.10.2022 – 23.10.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Ponawiamy zaproszenie do udziału w nabożeństwach różańcowych. Od poniedziałku do soboty różaniec o godz. 17:15, a w niedzielę o godz. 15.15.
    Nabożeństwa różańcowe odbywają się także przy kapliczce w Dzierżnie. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o 15:15. Zachęcamy także do odmawiana różańca w rodzinach.

3. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii i o pokój na Ukrainie.

5. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

6. Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Jana Pawła II na stolicę Piotrową. Z tej okazji młodzież nasze parafii przy głównym wyjściu sprzedaje „papieskie kremówki” zbierając w ten sposób fundusze na wyjazd do Portugalii na Światowe Dni Młodzieży. Zachęcamy gorąco do udziału w tej akcji.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera dzieci i młodzież pochodzące z rodzin ubogich. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na misje.

9. W kancelarii lub w zakrystii możemy już składać zalecki za zmarłych. Na stolikach z tyłu kościoła są wystawione kartki na zalecki.

10. Jeśli ktoś planuje wycięcie choinki, a chciałby ją ofiarować do kościoła na Boże Narodzenie, prosimy o kontakt.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.