OGŁOSZENIA PARAFIALNE 02.10.2022 – 09.10.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Rozpoczął się miesiąc październik. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
    Od poniedziałku do soboty różaniec o godz. 17:15, a w niedzielę o godz. 15.15.
    Nabożeństwa różańcowe odbywają się także przy kapliczce w Dzierżnie. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o 15:15. Zachęcamy także do odmawiana różańca w rodzinach.

3. W poniedziałek zapraszamy młodzież klas pierwszych szkoły średniej na godz. 19.00 na spotkanie przygotowujące do sakramentu Bierzmowania.

4. Przypominamy, że można już zamawiać Msze Św. na przyszły rok.

5. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy wszystkie dzieci na Mszę Św. szkolną.

6. W czwartek również zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Zapraszamy w piątek na Mszę Św. pierwszopiątkową.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii i o pokój na Ukrainie.

9. W piątek również zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

10. W sobotę odbędzie się diecezjalna pielgrzymka Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Msza Św. o godz. 11.00.

11. W przyszłą niedzielę będzie gościła w naszej parafii siostra zakonna Gizela, która wygłosi do nas słowo, a po Mszach Św. będzie można nabyć kalendarz na przyszły rok.

12. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

13. We wtorek o godz. 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50 plus”.

14. W środę o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.

15. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Caritas. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.