OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.09.2022 – 25.09.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Od poniedziałku można zamawiać już Msze Św. na przyszły rok.

3. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym spotkanie Koła Misyjnego.

4. We wtorek 20 września o godz. 18.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

5. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

6. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii i o pokój na Ukrainie. O godz. 19.00 Spotkanie Młodzieżowe.

8. W sobotę odbędzie się pielgrzymka rowerzystów do Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach. Wyjazd o godz. 7.30 z przed plebanii. Msza Św. w Rudach o godz. 11.00.
    Serdecznie zapraszamy na tę pielgrzymkę.

9. W sobotę także o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Marii.
    Po wakacjach pragniemy bardzo serdecznie zaprosić nowych chłopaków, którzy chcieliby dołączyć do grona Ministrantów i służyć przy ołtarzu. Zapraszamy też nowe dziewczęta do grupy Dzieci Maryi.

10. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

11. W poniedziałek 26 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie uczniów klas pierwszych szkoły średniej, którzy rozpoczęli w ósmej klasie przygotowanie do sakramentu Bierzmowania.

12. W przyszłym roku w czasie wakacji letnich, w Lizbonie odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Rozpoczyna się czas przygotowań do uczestnictwa Młodych z naszej diecezji i parafii. Uczestnikiem wyjazdu mogą być osoby, które ukończyły 16 rok życia, a które nie przekroczyły 35 roku życia.
    ŚDM Lizbona 2023 odbędzie się w dniach 1 – 6 sierpnia 2023.
    Poprzedzone będą Dniami w Diecezjach, które potrwają od 26 – 31 lipca 2023.
    Szacunkowy koszt uczestnictwa w Dniach w Diecezji i ŚDM, na aktualne przewidywania, wynieść może 4000 – 4500 zł (pakiety, opłaty, transport itd.)
    Termin zgłoszeń, ze względów logistycznych, upływa z końcem września. Zapisy i dodatkowe informacje w kancelarii parafialnej. Więcej o ŚDM na stronie www.sdmpolska.pl

13. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

14. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

15. Urząd Miejski w Pyskowicach oraz Szpital w Knurowie zapraszają mieszkańców Pyskowic na bezpłatne badania w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu C. Odbędą się one 20 i 27 września w Hali Sportowej w godzinach 8.00 do 14.00. Zapisy na to badanie w Urzędzie Miejskim.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.