OGŁOSZENIA PARAFIALNE 31.07.2022 – 07.08.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.W czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na Godzinę Świętą, w piątek na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku miesiąca i w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii i o pokój na Ukrainie.

6. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian.
    Prosimy ich zgłosić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. Osoby, które nie mogą wziąć udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, ale chcą włączyć się duchowo, zachęcamy do pobrania znaczka Duchowego Pielgrzyma, wypełnienie formularza, i podanie intencji, w której będą modlili się pielgrzymi na Jasną Górę.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy panom za pracę przy parafii, paniom za troskę o świątynię.
    Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro  i życzymy błogosławionego tygodnia.

Dagmara Wolska z Pyskowic
Jacek Harazin z Łazisk Górnych