OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.06.2022 – 03.07.2022 r.

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę przypada Uroczystość Św. Piotra i Pawła. Msze Św. o godz. 8.00, 16.00 i 18.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek i sobota miesiąca.
    W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku, a w sobotę na 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii i o pokój na Ukrainie.

6. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian.
    Prosimy ich zgłosić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy doroczną uroczystość odpustową ku czci naszej Patronki Matki Bożej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy na godz. 11.00, na sumę odpustową, którą odprawi i kazanie wygłosi ks. Janusz Czenczek.

9. Na godz. 15.00 zapraszamy na festyn parafialny, który będzie obfitował w wiele atrakcji. Będziemy też rozprowadzać cegiełki do których będą dołączone niespodzianki. Będzie też wiele smakołyków.
    Bardzo prosimy o ciasto i fanty. Ciasto prosimy przynosić w sobotę od godz. 9.00-11.00 do domu parafialnego natomiast fanty na plebanie. Szczegóły festynu na plakatach.
    Cały dochód będzie przeznaczony na lodówkę do przechowywania zwłok w kaplicy pogrzebowej, która praktycznie jest już ukończona. Jeszcze tylko trzeba wybrukować plac przed kaplicą.

10. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku odbędzie się w dniach 18 i 20 sierpnia.
    Naszą pyskowicką grupą jest grupa „Fioletowa II”. Zapisywać się będzie można drogą internetową. Bądź też tradycyjnie na parafii.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest Stolicę Apostolską.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Panom za pracę przy parafii serdeczne Bóg zapłać.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.