OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.06.2022 – 26.06.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

2. Przez całą oktawę Bożego Ciała zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. i procesję eucharystyczną. Bardzo prosimy dzieci do sypania kwiatów. Oktawę zakończymy w czwartek. Po Mszy św. i procesji poświęcimy zioła i kwiaty.

3. We wtorek w domu parafialnym o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50 +”

4. W środę w naszej parafii będzie całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w ramach wieczystej adoracji. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. Także w czwartek na 19.00 zapraszamy Ministrantów, Lektorów i Dzieci Maryi na spotkanie integracyjne.

7. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.

8. W piątek też po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    O godz. 20.00 różaniec o ustanie epidemii oraz o pokój na Ukrainie.

9. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

10. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.

11. Ponawiamy zaproszenie skierowane do Młodzieży naszej Parafii i zachęcamy do wzięcia udziału w Festiwalu Życia, w Kokotku, w dniach od 4 do 10 lipca. Osoby chętne prosimy o odbiór kart uczestnictwa i zgody rodziców dla osób niepełnoletnich. Koszt uczestnictwa 440 zł.
    Wszystkie informacje na stronie internetowej www.festiwalzycia.pl

12. W związku z tym wydarzeniem (Festiwalem Życia), w przyszłą niedzielę, Młodzież naszej Parafii będzie rozprowadzała ciasto, przed głównym wejściem do kościoła. Będzie można w ten sposób wesprzeć Młodzież i pomóc jej przygotować się do tego festiwalu.

13. Nasz parafialny odpust będzie w niedzielę 03 lipca. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Janusz Czenczek diecezjalny egzorcysta.
    Z tej okazji organizujemy festyn parafialny. Bardzo prosimy o fanty i ciasto.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy za przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało oraz udział w procesji. Bóg zapłać.

15. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na nasze Seminarium Duchowne w Opolu. Natomiast w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Stolicę Apostolską. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.