OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.05.2022 – 05.06.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę także rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Po Mszy Św. będziemy odprawiać nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W czwartek zapraszamy na godz. 17.30 na Godzinę Świętą, w piątek na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku miesiąca i w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

5. W czwartek na o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty, a o godz. 20.00 różaniec o ustanie epidemii oraz o pokój na Ukrainie.

7. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

8. W sobotę 4 czerwca nasz parafianin, diakon Krzysztof Czerner przyjmie w katedrze gliwickiej święcenia kapłańskie. Na tą uroczystość, która odbędzie się o godz. 10.00 zapraszamy wszystkich parafian. Natomiast w przyszłą niedzielę o godz. 11.00 ks. Prymicjant odprawi swoją Mszę Św. prymicyjną. O godz. 9.30 wyruszymy w uroczystej procesji sprzed jego rodzinnego domu w Dzierżnie do kościoła.
    Serdecznie zapraszamy.

Z powodu prymicji wyjątkowo nie będzie Mszy Św. o godz. 12.15.

9. Nabożeństwo w przyszłą niedzielę będzie o godz. 17.00 i połączone będzie z udzielaniem błogosławieństwa prymicyjnego.

10. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

11. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje Nowe Życie, organizowane przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego z Pyskowic. Odbędą się one w dniach od 10 do 12 czerwca w SP nr. 4. Zapisy oraz wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej www.snegliwice.org

12. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.

13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Zachęcamy także do czytania prasy katolickiej, m.in. Gościa Niedzielnego, a także Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy   Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.