OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.05.2022 – 29.05.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe. O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są w tygodniu o 17.30, a w niedzielę o 15.15.

3. W tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe, Dni Modlitw o Urodzaje. Zapraszamy na nabożeństwa majowe i Mszę Św. Będziemy prosić Boga o dobre urodzaje, za wszystkich pracujących na roli, za cierpiących głód i o błogosławieństwo w każdej ludzkiej pracy.

4. W środę o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50 Plus”.

5. W czwartek przypada Dzień Matki. Wszystkie mamy zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. w ich intencji.

6. W czwartek także o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

7. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty, a o godz. 20.00 różaniec o ustanie epidemii oraz o pokój na Ukrainie.

8. Również w piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.

9. W piątek także rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

10. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11:00 spotkanie Dzieci Maryi.

11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. W tym dniu o godz. 11.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość I Komunii Świętej. Dlatego Msza Św. z 12.15 będzie o godz. 12.30.

12. W sobotę 4 czerwca nasz parafianin diakon Krzysztof Czerner przyjmie w katedrze gliwickiej święcenia kapłańskie i w niedzielę 5 czerwca odprawi w naszym kościele o godz. 11.00 Mszę Św. prymicyjną. Polecamy go waszej modlitwie.

13. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje Nowe Życie, organizowane przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Jezusa Zmartwychwstałego z Pyskowic. Odbędą się one w dniach od 10 do 12 czerwca w SP nr. 4. Zapisy oraz wszystkie informacje dostępne na stronie internetowej www.snegliwice.org

14. Dzisiaj serdecznie zapraszamy na godz. 17.00 na festyn „Spełniamy marzenia” w wykonaniu zespołów z Miejskiego Ośrodka Kultury z Pyskowic. Będzie pyszne ciasto i kawa, a także dmuchawce i animacje dla dzieci.

15. W przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar.

16. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.

17. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

18. Zachęcamy także do czytania prasy katolickiej, m.in. Gościa Niedzielnego, a także Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci.

19. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.