OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.03.2022 – 03.04.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
    W piątek zapraszamy na 18.00 na Mszę św. z okazji pierwszego piątku miesiąca, a w sobotę na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

5. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych.

6. Zalecki na Drogę Krzyżową można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

7. W piątek też po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty.
    A o godz. 20.00 Droga Krzyżowa.

8. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych parafian.
    Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

9. W sobotę także o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

10. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 – 18.00.

11. Zapraszamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, którego życie w łonie matki jest zagrożone. Jest to modlitewne zobowiązanie w intencji jednego dziecka zagrożonego zabiciem w łonie matki. Osoba, która podejmuję duchową adopcję, przez 9 miesięcy każdego dnia modli się za to dziecko i jego rodziców prosząc Boga o szczęśliwe narodzenie. W zakrystii można wziąć deklarację duchowej adopcji.

12. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 będzie można posmakować i nabyć potrawy ukraińskie przygotowane przez uchodźców, którzy przybyli do nas z Ukrainy. Serdecznie zapraszamy.

13. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.