OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.01.2022 – 30.01.2022 r.

1. Dzisiaj zapraszamy na godz. 17.00 na wspólne kolędowanie połączone z koncertem organowym.
    Nie będzie dzisiaj nieszporów o godz. 15.15.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek o godz. 17.00 odbędzie się w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50 +”.

3. W środę po Mszę Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek zapraszamy na godz. 19.00 na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

6. W piątek również zapraszamy młodzież na spotkanie na godz. 19.00.

7. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

8. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać. Od 20 grudnia obowiązuje w kościołach limit 30% obłożenia budynku. W naszym kościele jest to 150 osób. Nie wlicza się do tego osób zaszczepionych.

9. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Zakończyliśmy błogosławieństwo kolędowe. Przyjęło je 420 rodzin z naszej parafii, co stanowi prawie połowę rodzin naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na kaplicę pogrzebową. Zebraliśmy 28470 zł.

11. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

12. Bardzo serdecznie dziękuję paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.