OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.01.2022 – 16.01.2022 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory kolędowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Narodzenia Pańskiego.
    Od poniedziałku rozpoczyna się pierwsza część Okresu Zwykłego. Zwyczajowo dekoracja i śpiew kolęd pozostaje do święta Ofiarowania Pańskiego – 2 lutego.

3. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

4. W środę po Mszę Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W czwartek o 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

7. W piątek również zapraszamy młodzież na spotkanie na godz. 19.00.

8. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

9. Bardzo Serdecznie zapraszamy w niedzielę 23 stycznia na godz. 17.00 do naszego kościoła na wspólne kolędowanie połączone z koncertem organowym, gdzie będziemy mogli wysłuchać różnych i ciekawych utworów i improwizacji na temat znanych polskich kolęd.

10. W poniedziałek, środę, czwartek i piątek zapraszamy mieszkańców wyznaczonych ulic na Mszę Św. kolędową podczas której każdej rodzinie udzielimy specjalnego błogosławieństwa.

11. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać. Od 20 grudnia obowiązuje w kościołach limit 30% obłożenia budynku. W naszym kościele jest to 150 osób. Nie wlicza się do tego osób zaszczepionych.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast kolekta w przyszłą niedzielę będzie kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Parafia nasza organizuje w sobotę 12 marca od godz. 9.00 weekendowe nauki przedślubne.
    Zapisy w kancelarii parafialnej.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy Kołu Misyjnemu z naszej parafii za zorganizowanie Orszaku Trzech Króli i wszystkim osobom, które wzięły w nim udział. Serdeczne Bóg zapłać.

15. Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego. Od nowego roku cena Gościa Niedzielnego wynosi 8 zł.

16. Bardzo serdecznie dziękuję paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.