OGŁOSZENIA PARAFIALNE 14.11.2021 – 21.11.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakramentu Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

5. Również w piątek zapraszamy młodzież na godz. 19.00 na spotkanie.

6. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów, a o godz. 11.00 dzieci Marii.

7. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego.

8. Dzisiaj w naszej parafii obchodzić będziemy uroczystość Św. Marcina. Na godz. 17.00 zapraszamy parafian oraz wszystkie dzieci, przedszkolne i szkolne, z lampionami do kościoła, skąd wyruszymy w uroczystej procesji ulicami: ks. Jana Chrząszcza, Sikorskiego i Kolejową na plac przed kościołem, gdzie będą rogale   Św. Marcina i gorąca czekolada.

9. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00 do 18.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz migrantów na granicy białorusko – polskiej. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. W I niedzielę Adwentu – 28 listopada - nasza Parafia organizuje Kiermasz Świąteczny, w czasie którego będzie można się zaopatrzyć w opłatki, wieńce i stroiki adwentowe, kartki świąteczne, świece wigilijne i różnego rodzaju przysmaki. Będą występy i Mikołaj dla dzieci. Kiermasz rozpocznie się o godz. 16.00. Będą też rozprowadzane cegiełki z których dochód będzie przeznaczony na dokończenie kaplicy pogrzebowej. Do każdej cegiełki będzie dołączona niespodzianka. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich Parafian i Gości na wspólne świętowanie Adwentu.

12. Jeżeli ktoś planuje wycięcie choinki, a chciałby ją przekazać dla parafii na wystrój kościoła na święta, to prosimy o kontakt.

13. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia