OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.09.2021 – 03.10.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.

2. W środę po mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. pierwszopiątkową. Okazja do sakr. Pokuty w piątek od godz. 17.00.

5. W piątek rozpoczyna się miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. Różaniec codziennie w tygodniu o godz. 17.15 a w niedzielę o 15.15. Bardzo serdecznie wszystkich na to nabożeństwo zapraszamy.

6. W piątek też po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakramentu Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

7. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy młodzież na spotkanie do Domu Parafialnego.

8. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów, a o godz. 11.00 Dzieci Marii. Zapraszamy dziewczynki, które by chciały być w Dzieciach Marii na to spotkanie.

9. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian.
    Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

10. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

11. Od poniedziałku można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na Caritas.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu.
    Wyjazd we wtorek o godz. 6.00. Koszt 80 zł wraz z obiadem i przewodnikiem.
    Zapisy w Kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

14. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele.
    Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać.

15. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o naszą świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.