OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.08.2021 – 08.08.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku, a w sobotę na 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

6. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i starszych Parafian.
    Prosimy ich zgłosić w kancelarii parafialnej lub w zakrystii.

7. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

8. Przypominamy o zapisach na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się w dniach 20 i 21 sierpnia. Nasza grupa „Fioletowa II” wraz z grupą „Brązową” wychodzi z naszej parafii.
    Zapisy dokonujemy drogą internetową. Można też będzie się zapisać na parafii, jeżeli ktoś nie ma dostępu do Internetu. Jest też możliwość powrotu z Częstochowy autokarem. Zapisy na plebani.
    Przed kościołem są do nabycia okolicznościowe znaczki jako cegiełka by wspomóc organizację pielgrzymki.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii. Natomiast w przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek dla poszkodowanych w powodziach w Europie.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach zaprasza panie w wieku od 50 do 69 lat na bezpłatne badanie mammograficzne do mammobusu przy Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Pyskowicach w dniach od 2 do 6 sierpnia. Na badanie należy się zapisać telefonicznie: 784 067 503. Więcej informacji na plakacie w gablotce i na ulotkach na stoliku pod chórem.

11. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.