OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.07.2021 – 25.07.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

5. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00 poświęcimy samochody i wszelkiego rodzaju pojazdy z okazji przypadającego wspomnienia Św. Krzysztofa.

7. Przypominamy o zapisach na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się  w dniach 20 i 21 sierpnia. Nasza grupa „Fioletowa II” wraz z grupą „Brązową” wychodzi z naszej parafii.
    Zapisy dokonujemy drogą internetową. Można też będzie się zapisać na parafii, jeżeli ktoś nie ma dostępu do internetu.
    Przed kościołem są do nabycia okolicznościowe znaczki jako cegiełka by wspomóc organizację pielgrzymki.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej Parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele. Jeżeli ktoś zapomni, to z tyłu kościoła są wyłożone i można z nich skorzystać.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.