OGŁOSZENIA PARAFIALNE 11.07.2021 – 18.07.2021 r.

1. Dziś na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

5. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

6. Zachęcamy do udziału w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się w dniach 20 i 21 sierpnia. Nasza grupa „Fioletowa II” wraz z grupą „Brązową” wyrusza z naszej parafii i będzie nocowała w Koszęcinie.
    Zapisy odbywają się wyłącznie, drogą internetową, przez stronę www.gliwicka.com (należy wypełnić formularz). Osoby zainteresowane prosimy o rejestrację lub kontakt z parafią. Koszt pielgrzymki zależy od terminu zgłoszenia: do 15 lipca – 25 zł; do 31 lipca - 30 zł, do 13 sierpnia 35 zł. Zapisy możliwe także w kancelarii parafialnej dla tych co nie mają możliwości zapisania się drogą internetową.
    Przed kościołem są do nabycia okolicznościowe znaczki jako cegiełka by wspomóc organizację pielgrzymki. Zachęcamy do nabywania.

7. Młodzież serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Festiwalu Życia, który odbędzie się w Kokotku, w dniach od 23 do 29 sierpnia. Koszt uczestnictwa 390 zł. Karty uczestnictwa, zgody dla rodziców i zapisy w kancelarii parafialnej do dnia 1 sierpnia.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Mobilne Centrum Badań organizuje badania kardiologiczne serca i tętnic oraz osteoporozy kości, wydolność płuc i oskrzeli. Badania te szczególnie zaleca się osobą, które przeszły Covid19. Badania te odbędą się w Ambulansie Diagnostycznym, w piątek, 16 lipca o godz. 11.00, na parkingu przy kościele. Szczegóły na plakatach w gablocie i ulotkach na stoliku.

10. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Tymoteusz SUDA z Pyskowic
Katarzyna JOP z Pyskowic