OGŁOSZENIA PARAFIALNE 06.06.2021 – 13.06.2021 r.

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa i procesję Eucharystyczną.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy codziennie przez całą oktawę Bożego Ciała na godz. 18.00 na Mszę Świętą i procesję Eucharystyczną.
    W czwartek zakończymy oktawę. Po Mszy Św. i procesji pobłogosławimy zioła i kwiaty.

3. W piątek przypada Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa.
    Jest to Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

4. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

5. W piątek również zapraszamy młodzież na spotkanie na godz. 19.00.

6. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

7. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów, a o godz. 11.00 Dzieci Marii.

8. Komunia Święta dla osób uczestniczących we Mszy Św. drogą internetową jest w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.15, do godz. 13.45.

9. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

10. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Samorząd Miasta Pyskowice zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 7 do 18 lat do udziału w jednodniowych wycieczkach w czasie wakacji. Zapisy w Urzędzie Miejskim w Wydziale Spraw Społecznych i Sportu pok. 102 od dnia 14 czerwca br.

12. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

Damian SKALEC z Pyskowic
Agnieszka KUCHTA z Pyskowic