OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23.05.2021 – 30.05.2021 r.

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo majowe.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Uroczystość Zesłania Ducha Św. kończy Okres Wielkanocy. Od poniedziałku rozpoczyna się druga część Okresu Zwykłego.

3. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa majowe, które są w tygodniu o godz. 17.30, a w niedzielę o 15.15.

4. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt, Święto Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła.
    Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00, 16.00 i 18.00.

5. W środę obchodzimy Dzień Matki. Zapraszamy wszystkie mamy na Mszę Św. w ich intencji.

6. W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
    W czasie nabożeństwa majowego będziemy się modlić w intencji kapłanów.

7. Również w czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

9. W piątek również zapraszamy młodzież na spotkanie na godz. 19.00.

10. W sobotę o godz. 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów, a o godz. 11.00 Dzieci Marii.

11. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres przyjmowania Komunii Św. Wielkanocnej.

12. Komunia Święta dla osób uczestniczących we Mszy Św. drogą internetową jest w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.15, do godz. 13.45.

13. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

14. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

15. Młodzież naszej Parafii serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w „Pre Festiwalu Życia”, który odbędzie w się w dniach 28-30 maja. Jest to forma odpoczynku ale i spędzenia czasu z bliźnimi i Panem Bogiem. (Gry, zabawy, integracja, spotkania w grupkach, wspólna modlitwa).
    Więcej informacji na ulotkach w zakrystii i kancelarii parafialnej.
    Odbiór kart uczestnictwa i zapisy do dnia 25 maja.

16. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.