OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25.04.2021 – 02.05.2021 r.

1. Na godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne.
    O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw  o Powołania do Służby w Kościele.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
    Zachęcamy do składania podziękowań i próśb.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
    Po różańcu. o godz. 20.40 Msza św. w intencji maturzystów. Serdecznie zapraszamy młodzież.

6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj i nabożeństwa majowe, które będą o godz. 17.30.
    Serdecznie zapraszamy.

7. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.
    Zapraszamy na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

8. Komunia Święta dla osób uczestniczących we Mszy Św. drogą internetową będzie w niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.15, do godz. 13.45.

9. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

10. 15 maja o godz. 9.00 odbędą się weekendowe nauki przedślubne. Zapisy w kancelarii parafialnej.

11. Zapraszamy chętnych na indywidualną pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik „Z buta po miłosierdzie”, która odbędzie się 01 maja. Szczegółowe informacje w gablotce.

12. Ze względu na ograniczenia w kinach jest możliwość obejrzenia w Internecie premierowego filmu „Wyrok na niewinnych”. Film odsłania burzliwe kulisy procesu, który przesądził o legalizacji aborcji, oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów. Polecamy go szczególnie rodzicom i dorastającej młodzieży. W zakrystii można odebrać zaproszenia z kodem na ten film. Cena zaproszenia 5 zł.

13. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.
    Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.

1.      Na  godz. 15.15 zapraszamy na Nieszpory Wielkanocne.                                                                                                  O 16.00 Msza Św. wieczorna.

2.      Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania, który rozpoczyna Tydzień Modlitw                        o Powołania do Służby w Kościele.

3.      W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.                                                               Zachęcamy  do składania podziękowań i próśb.

4.      W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5.      W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.                                                                                                W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. Na godz. 20.00 zapraszamy na różaniec o ustanie epidemii.

6.      W sobotę rozpoczyna się miesiąc maj i nabożeństwa majowe, które będą o godz. 17.30.                             Serdecznie zapraszamy.

7.      W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca.                                                                                         Zapraszamy na godz. 7.30 na Mszę Św. i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

8.      Komunia Święta dla osób uczestniczących we Mszy Św. drogą internetową będzie w niedzielę                                   po Mszy Św. o  godz. 12.15, do godz. 13.45.

9.      Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę o godz. 17.00 – 18.00.

10.   15 maja o godz. 9.00 odbędą się weekendowe nauki przedślubne. Zapisy w kancelarii parafialnej.

11.   Zapraszamy chętnych na indywidualną pielgrzymkę do Krakowa Łagiewnik „Z buta po miłosierdzie”, która odbędzie się 01 maja. Szczegółowe informacje w gablotce.

12.   Ze względu na ograniczenia w kinach jest możliwość obejrzenia w Internecie premierowego filmu                         „Wyrok na niewinnych”. Film odsłania burzliwe kulisy procesu, który przesądził o legalizacji aborcji,                          oraz demaskuje metody, jakimi posłużyli się aktywiści aborcyjni chcący wywrzeć presję na sędziów.                Polecamy go szczególnie rodzicom i dorastającej młodzieży. W zakrystii można odebrać zaproszenia                            z kodem na ten film. Cena zaproszenia 5 zł.

13.   Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.                                                                              Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

14.   Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci.                                     Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać.                                                             Wszystkim Parafianom dziękujemy  za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia..