OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.02.2021 – 07.03.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    W czwartek zapraszamy na godz. 17:30 na Godzinę Świętą.
    W piątek zapraszamy na 18:00 na Mszę Świętą z okazji pierwszego piątku.
    I w sobotę na godz. 7:30 na Mszę Świętą i nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca.

5. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa dla dorosłych. Zalecki można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Gorąco zapraszam wszystkich Parafian.

6. W piątek też po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do Sakr. Pokuty. A o godz. 20.00 Droga Krzyżowa.

7. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 10.00 spotkanie ministrantów. Spotkania odbędą się w kościele.

8. Okazja do Sakramentu Pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

9. W czasie Wielkiego Postu mamy możliwość zyskania odpustów. W każdy piątek za uczestnictwo w Drodze Krzyżowej, a niedzielę za udział w Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny, możemy podarować jakiejś duszy z czyśćca niebo.

10. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjny dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej w Rusinowicach.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

11. Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro i życzymy błogosławionego tygodnia.