OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24.01.2021 – 31.01.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek przypada święto Nawrócenia Św. Pawła, które kończy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji. Serdecznie zapraszamy.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. O 20.00 odmówimy różaniec o ustanie epidemii. Serdecznie zapraszamy.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu. Wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób. Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

8. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Chorwacji. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.
    Bardzo serdecznie dziękujemy za ufundowanie poduszek na ławki na chórze. Serdeczne Bóg zapłać.

9. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy parafii w tym tygodniu, Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać

10. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.