OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17.01.2021 – 24.01.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan, który kończy się świętem Nawrócenia Św. Pawła.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. O 20.00 odmówimy różaniec o ustanie epidemii. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę 24 styczna obchodzić będziemy Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Z racji na skutki tragicznego trzęsienie ziemi z końca grudnia 2020 roku, odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji oraz przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Biskup Gliwicki Jan Kopiec ogłosił niedzielę 24 stycznia 2021 roku „Dniem solidarności z Chorwacją”. W jego ramach, podczas każdej Mszy Świętej,  we wszystkich parafiach diecezji będziemy modlić się za poszkodowanych, a przed kościołami zostanie przeprowadzona na ten cel zbiórka do puszek.

8. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu. Wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób. Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

9. Kolekta dzisiejsza jest kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy parafii w tym tygodniu, Paniom za troskę  o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.

11. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.