OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.01.2021 – 17.01.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Dzisiejsza niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Narodzenia Pańskiego. Od poniedziałku rozpoczyna się pierwsza część Okresu Zwykłego.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. O 20.00 odmówimy różaniec o ustanie epidemii. Serdecznie zapraszamy.

5. Trwa czas kolędowy. Kolęda w tym roku wygląda inaczej niż zwykle. Zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic na godz. 18.00 do kościoła na Mszę Św., którą odprawimy w Waszej intencji. Podczas tej Mszy Św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa każdej rodzinie.
    Każda rodzina otrzyma też pakiet kolędowy, w którym jest modlitwa błogosławieństwa, woda święcona kadzidło i kreda. Zapalmy świecę, przeczytajmy fragment Pisma Św., odmówmy modlitwę i zróbmy znak krzyża ręką zanurzoną w wodzie święconej. Następnie głowa rodziny niech wszystkich pobłogosławi. Plan kolędy jest w parafialnym Słowie, w gablotce oraz na stronie internetowej.
    Było też wiele telefonów odnośnie ofiary kolędowej. Nie ogłaszaliśmy jej ze względu na obecną sytuację. Jeżeli jednak ktoś chce złożyć taką ofiarę to można to uczynić w dniu kiedy jest Msza Św., albo przelewem na konto bankowe parafii. Kolekta kolędowa będzie 17 stycznia.
    Te ofiary będą przeznaczone na budowę kaplicy pogrzebowej.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu. Wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób. Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy parafii w tym tygodniu, Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.

10. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.