OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.12.2020 – 03.01.2021 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo kolędowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek obchodzimy Święto Świętych Młodzianków. O godz. 10.00 odprawimy Mszę Św. w int. dzieci i udzielimy im specjalnego błogosławieństwa.

3. W czwartek przypada ostatni dzień starego 2020 roku. Na godz. 17.00 zapraszamy na uroczystą dziękczynną Mszę Św. na zakończenie roku.

4. W piątek Nowy Rok 2021. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo o pokój na świecie.

5. Od poniedziałku rozpoczynamy kolędę. Kolęda w tym roku będzie wyglądała inaczej niż zwykle. Będziemy zapraszać ulicami na godz. 18.00 do kościoła na Mszę Św., którą odprawimy w Waszej intencji. Podczas tej Mszy Św. udzielimy specjalnego błogosławieństwa każdej rodzinie Najśw. Sakramentem. Każda rodzina otrzyma też formułę błogosławieństwa domu przez głowę rodziny. Jest w niej zapalenie świecy, czytanie Pisma Św., modlitwa wiernych i znak krzyża ręką zanurzoną w wodzie święconej i błogosławieństwo. Będzie też węgielek i mirra oraz kreda.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu. Wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób. Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.