OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.12.2020 – 20.12.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zapraszamy bardzo serdecznie na RORATY, które są codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, a w sobotę o godz. 7.30.
    Młodzież zapraszamy w każdy piątek na godz. 19.15 do parafii Nawrócenia Św. Pawła,gdzie będą mieli swoje roraty.
    Natomiast roraty dla dorosłych będą w piątek o godz. 20.00. Bardzo serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz.19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

5. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.
    Zachęcamy do spowiedzi przedświątecznej. Plan spowiedzi jest w naszym parafialnym Słowie i na stronie internetowej.

6. Możemy zamawiać odwiedziny chorych i starszych parafian.
    Z każdą chorą i starszą osobą będziemy umawiać się indywidualnie.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu. Wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób. Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

8. W dzisiejszą niedzielę w domku przed kościołem można nabyć wieńce i stroiki świąteczne, świece wigilijne, kartki świąteczne, opłatki, oraz różnego rodzaju przetwory.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkieskładane ofiary.

10. 15 grudnia przed Miejskim Ośrodkiem Kultury będzie ambulatorium mobilne, gdzie będzie można oddać krew.

11. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.