OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.11.2020 – 15.11.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na różaniec za zmarłych polecanych w zaleckach.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W środę 11 listopada przypada 102 rocznica odzyskania niepodległości.
    Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w int. Ojczyzny.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.

5. Przez cały listopad, a nie tylko w oktawie Wszystkich Świętych można zdobywać odpust zupełny za wiernych zmarłych. Należy nawiedzić cmentarz i pomodlić się w intencji zmarłych.
    Osoby starsze i chore mogą zyskać odpust na drodze duchowej łączności ze wspólnotą wiernych i modlitwy za zmarłych.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św., i w sobotę od godz. 17.00.

7. Możemy zamawiać odwiedziny chorych i starszych parafian.
    Z każdą chorą i starszą osobą będziemy umawiać się indywidualnie.

8. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na ońcu.
    Od tej niedzieli wracamy do pobierania numerów, gdyż we Mszy Św. może uczestniczyć 50 osób.
    Wchodzimy głównym wejściem a wychodzimy wejściami bocznymi.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na „Kościół w Potrzebie”. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. Ośrodek Pomocy Społecznej w Pyskowicach prosi o zgłaszanie się wolontariuszy do pomocy osobom starszym. Więcej informacji na plakacie w gablotce.

11. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.