OGŁOSZENIA PARAFIALNE 27.09.2020 – 04.10.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 serdecznie zapraszamy na Nieszpory.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z kl. VIII.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek o godz. 16.00 Msza Św. szkolna dla dzieci. Prosimy rodziców by dopilnowali, aby dzieci wzięły w niej udział.

5. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Nabożeństwa różańcowe będą w tygodniu o godz. 17.15 i w niedzielę o godz. 15.15. Wszystkich Parafian bardzo serdecznie zapraszamy. Będziemy się modlić o ustanie epidemii oraz o świętość naszych rodzin.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku. W sobotę zapraszamy na Mszę Św. o godz. 7.30 połączoną z nabożeństwem pierwszej soboty.

8. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim. Na godz. 19.00 zapraszamy Młodzież na Spotkanie.

9. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będą gościły siostry misjonarki z Leśnicy.
    Będzie można zaopatrzyć się w kalendarze na przyszły rok.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 Spotkanie Dzieci Maryi.

12. Od przyszłego tygodnia można zamawiać odwiedziny chorych i starszych parafian. Z każdą chorą i starszą osobą będziemy umawiać się indywidualnie.

13. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

14. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na spalony obóz dla uchodźców na wyspie Lesbos.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

15. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Magdalena WISZOWATY z Bytomia
Adrian MISCH z Pyskowic