OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.09.2020 – 20.09.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 serdecznie zapraszamy na Nieszpory.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania z kl. VIII.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.
    Na godz. 19.00 zapraszamy Młodzież na Spotkanie.

7. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 Spotkanie Dzieci Maryi.

9. W niedzielę 27 września, na Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

10. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują  Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

11. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. Natomiast przed kościołem odbędzie się  zbiórka do puszek na Boży Grób w Jerozolimie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

12. W niedzielę 20 września na placu przed kościołem odbędzie się festyn „Pożegnanie lata”.  Będzie wiele ciekawych atrakcji i zabaw. Szczegóły na plakatach. Serdecznie zapraszamy.

13. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.