OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30.08.2020 – 06.09.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo przy nowej figurze Matki Bożej.
    W czasie nabożeństwa poświęcenie figury Matki Bożej.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.
    O godz. 17.00 koncert organowy w wykonaniu naszego organisty Damiana Kwaśniok i byłego organisty Karola Jeneralskiego. Serdecznie zapraszamy.

2. We wtorek o godz. 8.00 Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego.
    Zapraszamy dzieci i młodzież.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30.
    Natomiast w piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z okazji pierwszego piątku.
    Nabożeństwo I soboty miesiąca i różaniec po porannej Mszy św. o 7.30.

5. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.
    Na godz. 19.00 zapraszamy Młodzież na Spotkanie.

7. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

8. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane dary i ofiary.

10. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.