OGŁOSZENIA PARAFIALNE 16.08.2020 – 23.08.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek rozpoczyna się Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Msza Św. na rozpoczęcie pielgrzymki odbędzie się w katedrze gliwickiej o godz. 8.00, a zakończenie pielgrzymki będzie Mszą św. w Bazylice na Jasnej Górze o godz. 15.00. Pielgrzymka ma charakter sztafety. Nasza grupa Fioletowa II wyrusza z Kamieńca o godz. 12.45 i dochodzi do Tworoga. Codziennie też od czwartku do soboty w naszym kościele o godz. 20.30 odbywać się będą nabożeństwa pielgrzymkowe zakończone Apelem Jasnogórskim, na które wszystkich serdecznie zapraszamy.
    Natomiast dzisiaj i przez wszystkie dni pielgrzymki rozprowadzane będą znaczki – cegiełki za dobrowolną ofiarę, wspomagające organizację pielgrzymi.

4. W czwartek także o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.30.
    tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

8. Otrzymaliśmy już pozwolenie na budowę kaplicy pogrzebowej i chcielibyśmy jeszcze w tym roku rozpocząć jej budowę.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane dary i ofiary.

10. Parafia nasza w dniach 04 – 10 września organizuje autokarową pielgrzymkę po Polsce, od Torunia poprzez Gdańsk, Sopot, Malbork, Gietrzwałd, Sokółkę, Białystok, Górę Grabarkę i Zamość. Koszt 1600 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

11. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.