OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.07.2020 – 02.08.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
    O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.

5. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 19-22 sierpnia. Nasza grupa „Fioletowa 2” idzie z Kamieńca do Tworoga. W pielgrzymce mogą uczestniczyć osoby do 60 roku życia. Nieletni mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy do 9 sierpnia w kancelarii parafialnej. Msza Św. na Jasnej Górze będzie 22 sierpnia, w sobotę o godz. 15.00. Chętni na wyjazd na tą Mszę Św. mogą się zapisywać w kancelarii parafialnej.

6. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

7. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.
    Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

8. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać   za wszystkie składane dary i ofiary.

9. Parafia nasza w dniach 04 – 10 września organizuje autokarową pielgrzymkę po Polsce, od Torunia poprzez Gdańsk, Sopot, Malbork, Gietrzwałd, Sokółkę, Białystok, Górę Grabarkę i Zamość. Koszt 1600 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.
    Natomiast Biuro pielgrzymkowe Tortuga z którym współpracujemy organizuje w dniach 23-27.08. 2020r. samolotowy wyjazd do Lourdes we Francji. Koszt 1650 zł. Zapisy na plebani.

10. W dzisiejszą niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00 poświęcimy samochody, motocykle, rowery i wszelkiego rodzaju pojazdy z okazji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia Św. Krzysztofa.

11. MOKiS Pyskowice bardzo serdecznie zaprasza rodziny z dziećmi oraz wszystkich parafian na „Śniadanie na trawie”, które odbędzie się w sobotę 01 sierpnia, o godz. 10.00 na placu przed kościołem. Szczegóły na plakatach i fb.

12. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.