OGŁOSZENIA PARAFIALNE 28.06.2020 – 05.07.2020 r.

1. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustową ku czci naszej patronki Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    Na godz. 15.15 zapraszamy na uroczyste nieszpory odpustowe ku czci Matki Bożej.

2. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

3. W poniedziałek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra I Pawła.
    Msze Św. w tym dniu o godz. 9.00 i 18.00.
    Na godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chorych i starszych Parafian na Mszę Św. w ich intencji.

4. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
    Godzinę Świętą odprawimy w czwartek o godz. 17.30. W piątek zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę Św. z ok. pierwszego piątku. Natomiast w sobotę zapraszamy na godz. 17.00 na nabożeństwo I soboty miesiąca.

6. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty. Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.

8. Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w kolejnym „FESTIWALU ŻYCIA”, który odbędzie się w dniach od 6 do 9 lipca br. Ulotki ze szczegółowymi informacjami i zgody dla rodziców do odebrania w zakrystii.

9. Diecezjalna Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę w tym roku będzie od 19-22 sierpnia. W tym roku pielgrzymka będzie miała formę sztafety. Nasza grupa „Fioletowa 2” idzie z Kamieńca do Tworoga. W pielgrzymce mogą uczestniczyć osoby do 60 roku życia. Nieletni mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Zapisy do 9 sierpnia w kancelarii parafialnej. Natomiast w dniach pielgrzymki o godz. 20.30 w naszej parafii odbywać się będą nabożeństwa pielgrzymkowe zakończone Apelem Jasnogórskim. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału . Msza Św. na Jasnej Górze będzie 22 sierpnia, w sobotę o godz. 15.00. Chętni na wyjazd na tą Mszę Św. mogą się zapisywać w kancelarii parafialnej.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. Bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i zakładanie w kościele maseczek.  Prosimy, aby przyjmować Komunię Św. na rękę, natomiast osoby, które przyjmują Komunię Św. do ust prosimy, niech podejdą na końcu.

12. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę na Stolicę Apostolską.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane dary i ofiary.
    Ze względu na bezpieczeństwo kolekta nie jest zbierana tradycyjnie. Nie podajemy sobie koszyczka, tylko pan kościelny będzie podchodził.v Serdeczne Bóg zapłać wszystkim za modlitwę i za wszystkie składane dary i ofiary.

13. W poniedziałek o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie osób zapisanych na wyjazd do Gruzji.

14. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię. Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Jolanta GRZEBINOGA z Pyskowic
Mikołaj WŁODARCZYK z Łęczycy