OGŁOSZENIA PARAFIALNE 21.06.2020 – 28.06.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo do serca Pana Jezusa.

2. W poniedziałek przypada w naszej parafii całodzienna adoracja Najśw. Sakramentu w ramach wieczystej adoracji. Rozpoczniemy ją Mszą Św. o godz. 9.00 i zakończymy Mszą Św. o godz. 18.00.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.
    W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.
    Po adoracji odmówimy różaniec o ustanie epidemii i zakończymy Apelem Jasnogórskim.

5. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Odpustową ku czci naszej patronki Matki Boskiej Nieust. Pomocy. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi ks. Michał Klementowicz.
    Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich parafian na godz. 11.00 na sumę odpustową i na godz. 15.15 na nieszpory odpustowe.

7. Serdecznie zapraszamy młodzież do wzięcia udziału w kolejnym „FESTIWALU ŻYCIA”, który odbędzie się w dniach od 6 do 9 lipca br. Ulotki ze szczegółowymi informacjami i zgody dla rodziców do odebrania w zakrystii.

8. Z tyłu kościoła wystawiony jest Gość Niedzielny i nasze parafialne Słowo

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby parafii.
    Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane dary i ofiary.

10. Kancelaria jest też już czynna jak dawniej.

11. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 8.00 do 18.00.

12. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu.
    Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, dary i ofiary składane na ten cel.
    Serdeczne Bóg zapłać.
    Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.

Magdalena Białata z Pyskowic
Radosław Kloza z Pyskowic