OGŁOSZENIA PARAFIALNE 10.05.2020 – 17.05.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo majowe.

2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe na godz. 17.30 do kościoła. Jednocześnie pap. Franciszek gorąco prosi , aby przez cały maj odmawiać w rodzinach różaniec. My zapraszamy codziennie na 20.30 na to nabożeństwo.

3. W sobotę przypada rocznica poświęcenia kościoła katedralnego naszej diecezji.

MSZE ŚWIĘTE

1. We Mszach Św. możemy uczestniczyć już kościele, a także w domach za pośrednictwem mediów i internetu. W tygodniu Msze Św. w naszym kościele są codziennie:
    – rano o godz. 7.30
    – wieczorem o godz. 18.00 / transmisja na Facebook i YouTube /
    Niedziela
    – godz. 7.00; 8.00; 9.30; godz. 11.00 / transmisja na Facebook i YouTube / ; 12.15 i 16.00

2. Codziennie – godz. 20.30 różaniec o ustanie epidemii. / transmisja na Facebook i YouTube /

3. Prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – jednorazowo może być 50 osób na Mszy Św. Pozostali wierni mogą uczestniczyć na dworze z przestrzeganiem odległości. Do Komunii Św. podchodzimy z zachowaniem odstępów i przyjmujemy w miarę możliwości na rękę. Dla uczestniczących na dworze Komunia Św. będzie udzielana na zewnątrz. Zachęcamy jednak do udziału we Mszy Św., majowym i różańcu w kościele.

4. Okazja do sakramentu pokuty codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00

5. Z tyłu kościoła są wystawione goście niedzielne.

6. Kolekta nie jest zbierana tradycyjnie. Natomiast z tyłu kościoła jest wystawiony koszyczek, do którego można wrzucić ofiarę. Serdeczne bóg zapłać wszystkim za modlitwę i za wszystkie składane dary i ofiary.

7. Kancelaria będzie jeszcze nieczynna. Sprawy bieżące możemy załatwiać telefonicznie.

8. Kościół będzie otwarty codziennie od godz. 8.00 do 18.00.