OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.04.2020 – 26.04.2020 r.

1. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Na godz. 15.15 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek przypada uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

4. W sobotę przypada święto Św. Marka Ewangelisty. O godz. 17.30 odprawimy nabożeństwo błagalne o dobre urodzaje, o błogosławieństwo Boże w pracy na roli i zachowanie od suszy.

We Mszach Św. uczestniczymy w domach za pośrednictwem mediów i internetu.
W tygodniu Msze Św.
– rano o godz. 7.30
– wieczorem o godz. 18.00        / transmisja na Facebook i YouTube /
– godz. 8.00
– godz. 11.00        / transmisja na Facebook i YouTube /
Codziennie
– godz. 20.30 różaniec o ustanie epidemii.        / transmisja na Facebook i YouTube /

KOMUNIA ŚWIĘTA

1. Ze względu na stan epidemiczny wszyscy wierni są zachęceni do jednoczenia się z Jezusem Chrystusem poprzez komunię świętą duchową, którą można przyjąć posługując się następującą modlitwą:
    Jezu mój, wierzę, że jesteś obecny w Najświętszym Sakramencie. Miłuję Cię nade wszystko i pragnę zjednoczyć się z Tobą w mojej duszy. Ponieważ teraz nie mogę Cie przyjąć sakramentalnie, przyjdź przynajmniej duchowo do mego serca. Jednoczę się z Tobą jakbyś rzeczywiście był we mnie obecny, oddaję Ci się zupełnie i proszę gorąco: nie dozwól, abym kiedykolwiek oddalił się od Ciebie. Amen.

2. Kościół będzie otwarty codziennie od godz. 8.00 do 18.00.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitwę i wsparcie materialne naszej parafii.
    Za wszystkie składane dary i ofiary serdeczne Bóg zapłać.