OGŁOSZENIA PARAFIALNE 13.04.2020 – 19.04.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.00 zapraszamy na nowennę i koronkę do Miłosierdzia Bożego.
    Natomiast od wtorku nowenna będzie codziennie o godz. 17.30.

2. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, ponieważ ten dzień ma rangę uroczystości.

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która rozpocznie Tydzień Miłosierdzia.

1. We Mszach Św. uczestniczymy w domach za pośrednictwem mediów i internetu.
    W tygodniu Msze Św.
    – rano o godz. 7.30
    – wieczorem o godz. 18.00     / transmisja na Facebook i YouTube /
    – godz. 8.00
    – godz. 11.00     / transmisja na Facebook i YouTube /
    Codziennie – godz. 20.30 różaniec o ustanie epidemii.     / transmisja na Facebook i YouTube /

KOMUNIA ŚWIĘTA

1. Ze względu na stan epidemiczny wszyscy wierni są zachęceni do jednoczenia się z Jezusem Chrystusem poprzez komunię świętą duchową, którą można przyjąć posługując się następującą modlitwą:
    Jezu mój, wierzę, że jesteś obecny w Najświętszym Sakramencie. Miłuję Cię nade wszystko i pragnę zjednoczyć się z Tobą w mojej duszy. Ponieważ teraz nie mogę Cie przyjąć sakramentalnie, przyjdź przynajmniej duchowo do mego serca. Jednoczę się z Tobą jakbyś rzeczywiście był we mnie obecny, oddaję Ci się zupełnie i proszę gorąco: nie dozwól, abym kiedykolwiek oddalił się od Ciebie. Amen.

2. Kościół będzie otwarty codziennie od godz. 8.00 do 18.00.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za modlitwę i wsparcie materialne naszej parafii. Za wszystkie składane dary i ofiary serdeczne Bóg zapłać.