OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.03.2020 – 15.03.2020 r.

1. Dzisiaj zapraszamy bardzo serdecznie na godz. 15.15 na nabożeństwo Gorzkich Żali.  O godz. 16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek rozpoczynamy nasze szkolne rekolekcje. Prosimy rodziców, aby dopilnowali by dzieci wzięły w nich udział.

3. We wtorek o godz. 17.00 w naszej parafii odbędzie się uroczystość udzielenia sakramentu bierzmowania młodzieży klas VIII z naszej parafii z Karchowic, Kamieńca, Miedar i Łubia.  Serdecznie zapraszamy.

4. W środę o godz. 19.00 spotkanie młodzieży, która przyjmie we wtorek sakrament bierzmowania.

5. Również w środę o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna.

6. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

7. W piątek o godz. 16.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, natomiast o godz. 17.15 i o 20.00 Droga Krzyżowa  dla dorosłych. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

8. W piątek po Mszy Św. adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakr. Pokuty.

9. Na godz. 19.00 w piątek zapraszamy młodzież na spotkanie do domu parafialnego.  Natomiast po drodze krzyżowej odbędzie się spotkanie dla młodzieży starszej /tzn. studentów i pracującej/.

10. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

11. 07 czerwca w Warszawie odbędzie się beatyfikacja Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Ze względu na to, że trzeba podać wcześniej liczbę osób by otrzymać karty wstępu, prosimy o zapisy na ten wyjazd do 20 marca. Wyjazd będzie autokarem.

12. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii, przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Kolekta w przyszłą niedzielę będzie na Ośrodek Rehabilitacyjno           – Edukacyjny Dzieci i Młodzieży w Rusinowicach. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

13. 29 marca w Seminarium Duchownym w Opolu odbędzie się spektakl „Sprawa Jezusa z Nazaretu”. Wyjazd będzie o godz. 16.45. Koszt 20 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej.

14. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę  o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.