OGŁOSZENIA PARAFIALNE 09.02.2020 – 16.09.2020 r.

 

 1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

 2. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym Spotkanie Misyjne.

 3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

 4. O godz. 19.00 w środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.

 5. Na godz. 19.00 w czwartek zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

 6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

 7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowe.

 8. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka Ministrantów, a o godz. 11.00 spotkanie Dzieci Maryi.

 9. Od poniedziałku kancelaria parafialna będzie już czynna.

 10. W przyszłą niedzielę w katedrze w Gliwicach o godz. 12.30 odbędzie się uroczysta Msza Św. z okazji 85 rocznicy urodzin ks. bpa seniora Jana Wieczorka.

 11. Bardzo serdecznie prosimy również w tym roku o przekazanie jednego procenta na naszą parafię. Na stronie internetowej oraz z tyłu kościoła są karteczki na których jest nr KRS – u, na który można przekazać 1%. Tak jak w zeszłym roku będziemy pomagać w rozliczeniach.

 12. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na siostry klauzurowe. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

 13. Biuro pielgrzymkowe TORTUGA, z którym nasza parafia jeździ na pielgrzymki organizuje wyjazd do Włoch na półwysep Gargano w dniach 20 – 27 czerwca. Cena 2600 zł i 70 euro. Szczegóły wyjazdu w gablotce i kancelarii parafialnej.

 14. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.