OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26.01.2020 – 02.02.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory niedzielne. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. W poniedziałek o godz. 19.00 w domu parafialnym nauka przedchrzcielna.

3. W środę po Mszy Św. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. O godz. 19.00 w środę spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 8.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

6. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

7. W piątek o godz. 19.00 spotkanie młodzieżowe.

8. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. Na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo I soboty miesiąca, a na godz. 21.00 na Apel Jasnogórski.

9. W sobotę będziemy odwiedzać chorych i starszych parafian. Prosimy zgłaszać ich w kancelarii parafialnej.

10. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka Ministrantów i spotkanie Dzieci Maryi.

11. W przyszłą niedzielę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Po każdej Eucharystii poświęcimy świece,a po mszy św. o godz. 16.00 udzielimy błogosławieństwa św. Błażeja.

12. W przyszłą niedzielę o godz.17.00 spotkanie dzieci i rodziców I Komunijnych.

13. W sobotę 21 marca odbędą się weekendowe nauki przedmałżeńskie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

14. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie jeszcze nieczynna.

15. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościł ks. Marcin Paś, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Po mszach przed kościołem będzie można wesprzeć Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży.

16. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

17. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel.Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.