OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19.01.2020 – 26.01.2020 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory kolędowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. We wtorek o godz. 17.00 w domu parafialnym odbędzie się spotkanie „Klubu Seniora 50+”.

3. W środę po Mszy Św. nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy.

4. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Szkoły Nowej Ewangelizacji.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.  W tym czasie okazja do sakr. Pokuty.

6. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie nieczynna. Sprawy pilne i losowe możemy załatwiać do południa.

7. W sobotę 21 marca odbędą się weekendowe nauki przedmałżeńskie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

8. Kolekta dzisiejsza jest kolektą kolędową. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

9. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię, prowadzenie świetlicy dla dzieci, za dary i ofiary składane na ten cel. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.