OGŁOSZENIA PARAFIALNE 08.12.2019 – 15.12.2019 r.

1. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

2. Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich do udziału w roratach, które są codziennie o godz. 18.00, z wyjątkiem soboty o godz. 7.30.
    Roraty dla dorosłych będą w piątek o godz. 20.00
    Niech w naszych rodzinach będzie w tym czasie więcej modlitwy i czytania Pisma Świętego.

3. Spotkanie dla młodzieży klas VII przygotowującej się do sakr. Bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 19.00, natomiast dla klas VIII w środę o godz. 19.00.

4. W czwartek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie szkoły Nowej Ewangelizacji. Rozpocznie się ono w kościele adoracją Najśw. Sakramentu.

5. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

6. Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na roraty młodzieżowe, które w tym tygodniu będą w Parafii Św. Mikołaja.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w salce przy ul. Oświęcimskiej odbędzie się opłatek dla Róż Różańcowych. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków.

8. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

9. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

10. W domku przed kościołem można się zaopatrywać w opłatki, świece wigilijne, kartki świąteczne i ozdoby świąteczne. Zapraszamy.

11. Bardzo serdecznie dziękujmy wszystkim, którzy zorganizowali i prowadzili nasz kiermasz świąteczny i tym, którzy wzięli w nim udział. Serdeczne Bóg zapłać.

12. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Za wszystkie dary i ofiary składane na ten cel serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.