OGŁOSZENIA PARAFIALNE 01.12.2019 – 08.12.2019 r.

 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny – Adwent, który nas przygotowuje na powtórne przyjście Pana Jezusa i do Świąt Bożego Narodzenia. Dlatego liturgia tego okresu wzywa nas do radosnego czuwania.
  Zachęcamy bardzo serdecznie wszystkich do udziału w roratach, które będą codziennie o godz. 18.00, z wyjątkiem soboty o godz. 7.30.
  Roraty dla dorosłych będą w piątki o godz. 20.00.
  Niech w naszych rodzinach będzie w tym czasie więcej modlitwy i czytania Pisma Świętego.


 2. Dzisiaj na godz. 15.15 zapraszamy na nieszpory adwentowe. O godz.16.00 Msza Św. wieczorna.

 3. W dzisiejszą niedzielę parafia nasza organizuje kiermasz adwentowy, który rozpocznie się o godz. 15.30. Będą świece, wianki adwentowe i stroiki świąteczne będą smakołyki świąteczne oraz wspólne biesiadowanie.Będzie występ dzieci oraz Mikołaj i zabawy dla dzieci. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy.

 4. W środę przypada wspomnienie Św. Barbary. O godz. 18.00 odprawimy Mszę Św. w intencji górników i ich rodzin.

 5. We wtorek o godzinie 17.00 spotkanie Klubu Seniora 50+.

 6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakr. Bierzmowania będzie w środę o godz. 19.00.

 7. W środę także o godz. 19.00 w domu parafialnym odbędzie się nauka przedchrzcielna. Rodzice, którzy planują chrzest dziecka w najbliższym czasie zobowiązani są do uczestnictwa.

 8. W piątek po Mszy Św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00. W tym czasie okazja do sakramentu pokuty.

 9. Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na roraty młodzieżowe, które w tym tygodniu będą w Parafii Nawrócenia Św. Pawła.

 10. W sobotę od godz. 9.00 będą odwiedziny chorych i Starszych Parafian. Proszę ich zgłosić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

 11. Również w sobotę na godz. 17.00 zapraszamy na nabożeństwo I soboty miesiąca.

 12. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Na godz. 16.00 zapraszamy Dzieci Marii oraz ich rodziców na Mszę Św. w ich intencji.

 13. W przyszłą niedzielę na godz. 17.00 zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne na Mszę Św. i spotkanie, które odbędzie się w kościele.

 14. Okazja do sakramentu pokuty w tygodniu codziennie przed Mszą Św. i w sobotę od godz. 17.00.

 15. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Parafii. Natomiast w przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

 16. Bardzo serdecznie dziękuję Panom za pracę i pomoc przy kościele w tym tygodniu. Paniom za troskę o świątynię i prowadzenie świetlicy dla dzieci. Serdeczne Bóg zapłać. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwy, ofiary, za każde dobro. Serdeczne Bóg zapłać.